TOPlist

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

 

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Každá přijatá objednávka v našem obchodě je závazná. Kupující tímto potvrzuje, že je starší 18 let . Prodávájící se zavazuje odeslat zboží v maximálním termínu 7 dnů po příjetí objednávky, pokud není s kupujícím dohodnuto jinak. Objednávka je odesílána maximálně do 5 pracovních dnů od zaplacení. V případě, že zboží není skladem, bude prodejce kupujícího informovat emailem. Zákazník je povinen při převzetí balíku od dopravce jej zkontrolovat zda není zjevně poškozen dopravou. V případě poškození zásilky je zákazník povinen informovat ihned dopravce. Na pozdější reklamace způsobené přepravou nelze brát zřetel. Internetový obchod nepřebírá odpovědnost za prodlení dodání, poškození zboží nebo ztrátu balíku způsobenou Českou poštou nebo přepravní společností DPD. V případě ztráty balíku přepravní společností je zahájeno reklamační řízení  a po jeho vyřízení  je zákazníkovi odesláno zboží znovu nebo vrácena dlužná částka na účet zákazníka.


REKLAMAČNÍ ŘÁD

V souladu se zákonem č.367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit. V případě, že jste se rozhodly zboží vrátit, musíte nás předem o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu. Poté zboží odešlete doporučeně v původním stavu a nepoškozené. Cena za zboží Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od obdržení  zásilky zpět, na Váš účet. Zboží nelze vracet na dobírku. Jakékoliv takto vrácené zboží nebudemé příjmat. Poštovné za vrácené zboží a případné další náklady hradí zákazník na vlastní náklady. V souladu se zákonem nelze uplatnovat reklamace po uplynutí 14-ti denní lhůty na vrácení zboží. Další ustanovení se řídí platnými zákony ČR.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZÁVAZKY PROVOZOVATELE

Provozovatel se zavazuje :

Přistupovat ke každé objednávce s maximální možnou pečlivostí a zodpovědností.

Informovat zákazníka elektronickou poštou o přijetí objednávky a její expedici

Informovat kupujícího v případě nesplnění dodacích lhůt

Jako provozovatel internetového obchodu se zavazujeme nakládat s veškerými Vašimi osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Vaše osobní údaje budeme chránit v maximální možné míře, nebudou poskytovány třetím osobám, ani jiným subjektům a budou použity pouze pro účely vnitřních potřeb a administrativou spojenou s provozem tohoto internetového obchodu. Toto ustanovení zůstává v platnosti i v případě ukončení činnosti provozovatele.

 

Doprava:

Svozy budou probíhat 2x týdně: v úterý  a čtvrtek.

Dopravu zajištuje firma DPD, cena jednoho balíku do 20kg je 120kč.

Do 30kg - 140kč.

MDFhN2E3OG